KONST / Litografier / Färglitografi 13338136
nr 1333 8136
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 70x52 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:06:36
600 kr
700 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström